حضور گروه دینا در نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی،آشامیدنی و صنایع وابسته کیش

photo_2016-09-25_11-27-59

انجمن وارد کنندگان مواد غذایی و آشامیدنی ایران، به منظور معرفی تولید کنندگان مواد غذایی و آشامیدنی (مواد اولیه – محصول ساخته شده) سالم و خوشنام جهانی به جامعه تولید کننده و مصرف کننده ایرانی و ایجاد زمینه همکاری های مشترک بین تولید کنندگان داخلی و برندهای معتبر غذایی جهان اقدام به برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی، آشامیدنی و صنایع وابسته در جزیره کیش نموده است.
گروه دینا نیز در این نمایشگاه حضور دارد و مقدم شما عزیزان را دراولین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی،آشامیدنی و صنایع وابسته کیش،گرامی میدارد. زمان برگزاری نمایشگاه 7 الی 10 مهر ماه می باشد.

 

افتتاح بزرگترین هایپرمارکت استان سمنان

یکشنبه 16 خرداد ماه 1395 و در آستانه شروع ماه مبارک رمضان ، هایپر 4000 متری سمنان واقع در برج ققنوس با حضورجمعی از مدیران ارشد و استاندار محترم شهر سمنان طی مراسمی رسمی افتتاح گردید.
این هایپرمارکت که بزرگترین هایپرمارکت استان سمنان است توسط تیم طراحی هولدینگ دینا طراحی و با کلیه محصولات شرکت تجهیز گردیده است.
این هایپر بسیار زیبا با طراحی فوق العاده شامل بخش های مختلف نانوایی ، قصابی ، میوه و تره بار ، آجیل و خشکبار ، قنادی و … می باشد.
تصاویر زیر گویای بخشی از این مراسم و افتتاحیه است .

طراحی-هایپرمارکت-

acme001

acme003

اکمی

حضور جناب آقای مهندس علیخانی در 2016 International Star for Leadership in Quality Award

بیستمین همایش بین المللی International Star for Leadership in Quality Award به میزبانی فرانسه ، امسال در حالی برگزار شد که نمایندگان معتبری از سراسر جهان در آن حضور داشتند که این امر رقابت را بیش از پیش گرم تر کرده بود.

نمایندگانی از کشورهای مختلف در این همایش بین المللی حضور به هم رساندند و در نهایت شرکت دینا گروپ توانست در این همایش خوش بدرخشد و به عنوان برگزیده نخست معرفی گردد.نکته شایان ذکر در این گردهمایی بزرگ مراسم اختتامیه آن بود که دبیر همایش قبل از معرفی فرد نخست دقایقی در مورد ایران سخنرانی کرد و سپس جناب آقای مهندس علیخانی مدیرعامل شرکت دینا گروپ به روی استیج دعوت شد تا جایزه خود را از هیئت داوران دریافت کند. نکته حائز اهمیت درخواست دبیر همایش از جناب آقای علیخانی مبنی بر سخنرانی پایان مراسم بود که ایشان بعد از ایراد سخنانی و تشکر از دست اندرکاران این همایش، اختتامیه آن را اعلام کرد.

علیخانی-3

علیخانی-1

علیخانی-4

علیخانی-5

نهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی دی ماه 94

در تاریخ 12 الی 15 دی ماه 94 ، نهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد .
در طی این نمایشگاه ، کلیه شرکت های فعال در شاخه های مختلف ریتیل و صنایع فروشگاهی به ارائه محصولات خود پرداخته و در محیطی دوستانه با هم دیدار تازه کردند.
گروه دینا با پنج برند خود در این نمایشگاه حضور یافت و پذیرای دوستان و مشتریان و علاقه مندان در این حوزه گردید .

 

هایپرمارکت پدیده شاندیز

این پروژه با مساحت تقریبی ۱۷٫۰۰۰ متر مربع واقع در ۲۶ کیلومتری جنوب غربی شهر مشهد واقع شده است . از محصولات استفاده شده در این هایپر میتوان به انواع یخچال های صنعتی از شرکت اکمی کولانت که شامل :

  • یخچال های ایستاده روباز مدل Nisus 5 که مخصوص استفاده برای انواع لبنیات و …

  • یخچال های ویترینی بخش های مختلف گوشت و مرغ و … مدل Marina Y-Y

  • فریزهای خوابیده از مدل Kados برای انواع محصولات منجمد شده میتوان نام برد

همچنین کلیه طراحی فضای داخلی این هایپر اعم از پلان چیدمان قفسه ها و بخش بندی هایپر بر اساس نوع کاربرد توسط طراحان مجرب شرکت دینا دیزاین به انجام رسیده است .

01 02 03 04

افتتاح هایپرمارکت “با ما”

در طی هفته های گذشته شعبه دیگری از هایپرمارکت های باما به مساحت 2600 متر مربع واقع در مرکز خرید کیان سنتر 2 مشهد با محصولات و یخچچال های صنعتی شرکت اکمی کولانت افتتاح گردید. در این پروژه از محصولات متنوع شرکت اکمی کولانت مانند یخچال شیشه خم ، یخچال ایستاده روباز ، یخچال های درب دار و فریزر های درب دار و … استفاده گردید.

در زیر تعدادی از تصاویر قبل از افتتاحیه این پروژه نمایش داده شده است :

IMGP2240-645x469 یخچال های صنعتی هایپرمارکت باما (1) یخچال های صنعتی هایپرمارکت باما (2) یخچال های صنعتی هایپرمارکت باما (3) یخچال های صنعتی هایپرمارکت باما (4) یخچال های صنعتی هایپرمارکت باما (5) یخچال های صنعتی هایپرمارکت باما (6)

افتتاح مینی سوپرمارکت ساختمان اسکان

مینی سوپر مارکت اسکان واقع در طبقه 1- ساختمان اسکان افتتاح گردید . این پروژه به صورت کامل توسط شرکت دینا طراحی و تجهیز گردیده است . تصاویر زیر از اولین روز کاری این پروژه میباشد .

یخچال فروشگاهی (1) یخچال فروشگاهی (2) یخچال فروشگاهی (3) یخچال فروشگاهی (4) یخچال فروشگاهی (5)