حرکت صنعت رستوران به سمت یک مسیر ناهموار

A waitress at a Chick-fil-A restaurant.

دو تحلیل گر ” wall street” پس از بررسی تورم حقوق و کاهش فروش تخمین زدند که صنعت رستوران رو به سختی گذاشته و حتی امکان دارد وارد یک دوره ی بحران اقتصادی شود.
در روز سه شنبه “yefrries” و “  Barish”دو محقق و تحلیل گر رستوران در آمریکا اعلام کردند:
” ما یک تحقیق گسترده به روی مواد اولیه ی رستوران ها و تاثیر مستقیم ان بروی فروش و کارمندان آن رستوران را به پایان رساندیم .” “Barish” نوشت: ما براین باوریم که این صنعت حداقل 18 ماه سختی پیش رو دارد. این سختی به دلیل رشد طرفین و کمبود نیروی انسانی بعد از تکان های شدید بازار بورس در سال 2015 است.

“Barish” همچنان اضافه کرد. در 2017، 3% افت درآمد را تخمین می زنم و همچنین اشباع بیش از حد رستوران های زنجیره ای وانتخاب های زیاد باعث می شود که تعداد کمتری از مردم به رستوران های معروف و ثابت قدم بگذارند.

” به علاوه، امروزه حتی سوپر مارکت ها و خواربار فروشی ها نیز از دیگر رقبای صنعت رستوران به حساب می آیند.

“paul westra”  تحلیل گر ” stifle ”  هچنین به این نکته در پیش بینی هایش اشاره کرد که اقتصاد آمریکا در بازه ی 3 الی 9 ماه آینده در رکورد فرو می رود و افت تاریخی را برای صنعت رستوران پیش بینی کرد.

در سه شنبه 26 جولای تحلیل گران به این نکته اشاره کردند که در سال جاری، در آمریکا سهم بورس صنعت رستوران 23 درصد کاهش داشته و همچنین در نیمه دوم سال 20% دیگر افت در این صنعت قابل پیش بینی است.

Write a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *