محصولات

ما در تجارت  مصمم هستیم

ما توانسته ايم با بهبود و توسعه رو به رشد طراحي، كيفيت و آموزش كاركنان، ظرفيت توليد را در طول دوسال دو برابر کنیم.
ما مصمم هستيم با به كارگيري اصول مديريت علمي، و با اتكا به نيروي انساني توانمند و مجرب خود در كليه عرصه هاي فعاليت به دنبال نوآوري و خلاقيت باشيم.
همچنین با تلاش خود جایگاه و موقعیت برتر خویش را در تولید  یخچال پرده هوا ، یخچال ویترینی ، فریزر ایستاده  تثبیت کرده و همواره جزء اولین ها در شاخه خود بوده ایم.

يخچال شيشه خم و شیشه تخت

يخچال شيشه خم و شیشه تخت | براي نمايش و عرضه محصولات گوناگون غذايي در فروشگاه هاي بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار مي گيرد. یخچال شیشه خم و یخچال شیشه تخت داراي طيف وسيعي از تجهيزات و امکانات گوناگون مي باشد که قابليت نمايش و عرضه بهينه مواد غذايي را فراهم مي کند.مصرف کم انرژي و تصوير وسيع از اقلام چيده شده در يخچال،اين محصول را از ديگر نمونه هاي ارائه شده در فضاي فروشگاهي متمايز مي کند.
اکمي کولنت يخچال هاي شيشه خم و شیشه تخت خود را در عمق ها و طرح هاي مختلفي به بازار عرضه ميکند تا بتواند نياز هاي هرگونه فروشگاهي را برآورده کند. همه محصولات ما دارای تنوع مختلف در طراحی می باشد در ضمن اين وجود دارد تا با چیدمان دقیق محصولات به طراحی فروشگاه کمک کنیم. طراحي منحصر به فرد یخچال شیشه تخت و شیشه خم اکمی کولانت به مشتريان اين امکان را ميدهد تا چیدمانی به روز، متفاوت و کاربردی از محصولات مختلف را در در فروشگاه خود داشته باشند. شایان ذکر است یخچال شیشه خم و یخچال شیشه تخت دارای طیف وسیعی از اکسسوری های فروشگاهی می باشد که می توان با نصب آنها به یخچال اطلاعات مفیدی در اختیار مشتریان از جمله قیمت و مشخصات محصول، ارائه کرد.

تنوع بالا در تولید  یخچال شیشه خم ، یخچال شیشه تخت ، یخچال ایستاده ، یخچال ایستاده روباز ، فریزر خوابیده و پایداری در مصرف همراه با احترام به محیط زیست

اکمی کولانت تنوع بسیار زیادی در تولید انواع یخچال صنعتی و فریزر صنعتی دارد مهم تر آن که ما خود را در برابر آینده منابع انرژی مسئول می دانیم و به طبیعت احترام می گذاریم بنابراین همواره سعی بر تولید محصولاتی در زمینه یخچال ها و فریزرهای فروشگاهی نظیر یخچال شیشه خم ، یخچال شیشه تخت ، یخچال ایستاده ، یخچال ایستاده روباز ، یخچال پرده هوا ، یخچال ویترینی ، فریزر ایستاده ، فریزر خوابیده داریم که مصرف انرژی بهینه ای دارند و دوستدار محیط زیست هستند. هدف ما این است که تا حد امکان بار منفی کمتری بر محیط زیست بگذاریم ،

يخچال ايستاده

يخچال ايستاده | بيشترين کارايي و قابليت را در محصولات برودتي دارا مي باشند. یخچال ایستاده داراي ويژگي ها و مشخصات متنوعي بوده که آن را مناسب کاربري در سوپر مارکت ها و هايپر مارکت ها مي کند. اين کابين ها با سيستم هاي تهويه هوا و اگزاست تجهيز شده اند که هوايي تازه و عاري از بو را در اطراف يخچال ايجاد مي کند. همچنين یخچال ایستاده به صورت کامل نور پردازي شده تا محصولات به بهترين نحو ممکن به مشتريان ارائه شوند.

اکمي کولنت يخچال هاي ايستاده خود را در عمق ها و طرح هاي مختلفي به بازار عرضه مي کند تا بتواند نياز هاي هرگونه فروشگاهي را برآورده کند. در حالي که ما تنوع محصولات خود را نگه مي داريم اين قابليت را نيز داريم تا محصولات را براي يک طراحي بهتر کنار هم قرار دهيم. طراحي مينيماليستي محصولات اکمي کولانت به مشتريان اين امکان را مي دهد تا يک چيدمان يکپارچه و هارمونيک از محصولات مختلف را در کنار هم در يک فضاي واحد داشته باشند. با امکان نسب اکسسوري هاي گوناگون در یخچال ایستاده، شما مي توانيد همه نياز هاي سرد خود در يک فضا را با اين محصولات بر طرف کنيد.

فريزر ایستاده و فریزر خوابیده

فريزر ایستاده و فریزر خوابیده | بعد از سالها تجربه، فريزر خوابيده و فریزر ايستاده اکمي کولنت در بازار، به محصولات مستحکم و با بهره برداري بالا شناخته شده اند. طراحي منطقي اين محصول به شما اين اجازه را مي دهد تا از فضاي دروني فروشگاه خود بهترين بهره برداري را داشته باشيد. فريزر هاي درب دار ايستاده در راستاي فروش بهينه، در کنار مصرف کمتر انرژي در فضاي فروشگاهي به شما کمک مي کنند و اين در حاليست که فريزر هاي خوابيده، فضاي ديد و فروش بيشتري را به شما ارائه مي دهد. فريزر خوابيده و فریزر ايستاده اين روز ها به دليل داشتن ساختاري مستحکم و ظاهري زيبا انتخاب بسياري از فعالان صنعت خرده فروشي هستند.

طيف وسيع محصولات در بخش فريزر هاي خوابيده و ايستاده اکمي کولانت به طراحان اين اجازه را مي دهد تا براي هر فروشگاهي طرحي خاص و منحصر به فرد را اجرا کنند. طراحي هوشمندانه تاج هاي انتهايي فریزر خوابیده و فریزر ایستاده  به شما اين امکان را مي دهد تا به زيبايي هرچه تمام تر محصولات خود را به صورت خطي به نمايش بگذاريد. به علاوه با استفاده از جزيره هاي دو طرفه اين امکان را داريد که محصولات يخ زده خود را به صورت مناسب سر تا سر هايپر خود به ارائه نماييد. از ديگر برتري هاي فریزر ایستاده و فریزر خوابیده مي توان به امکان ايجاد منطقه هاي سرمايشي با دماهاي نا همسان اشاره کرد.

تماس با ما
آدرس :

اقدسیه – اتوبان ارتش – بلوار شهید مژدی – خیابان شفیعی – نبش کوچه شقایق – پلاک 5
تلفن :
02122194940
02122192775
محصولات | پروژه ها

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!