میتاکیش – ملل

ویژگی های اصلی

نورپردازی

میتامارکت ملل با بهره گیری از انواع نورپردازی محیطی و تاکیدی علاوه بر نور متناسب، زیبایی فروشگاه را دو چندان کرده است. المان های بیضی شکل و نورهای آویزی بالای یخچال های خوابیده، خلاقانه توسط تیم طراحی گروه دینا انتخاب شده اند. این المان های خیره کننده، رسالت هدایت مشتری در سیکل گردش را با مدد جویی از علایم گرافیکی به خوبی انجام داده و بعلاوه جلوه ای ویژه به محصولات چیده شده در قفسه ها، یخچال های فروشگاهی و همچنین بخش پروموشن بخشیده است. این سوپرمارکت علاوه بر زیبایی از نظر کارآمدی نیز بین هایپرمارکت ها و سوپرمارکت ها جالب توجه است.

طراحی متناسب با خدمات ارائه شده

بخش های مختلف موجود در این سوپرمارکت، خود گویای این مهم است. محصولات این پریمیوم مارکت شامل موارد آرایشی بهداشتی، مواد غذایی، مواد پروتئینی، نان و شیرینی، آبمیوه و نوشیدنی گرم، میوه و سبزیجات و خشکبار است.

فضای چیدمان

در قسمت خروجی این پریمیوم مارکت، که به علت U شکل بودن فروشگاه از بخش ورودی نیز قابل رویت است، فضای یخچال های فروشگاهی بخش نان و شیرینی به وسیله یک دیوار چوبی با طرحی متفاوت از بخش آماده سازی تفکیک شده است. یخچال های خوابیده شیشه تخت بخش پروتئینی نیز با طرح چوب و کاشی متفاوت دیوار بیشتر در معرض دید قرار گرفته و برای مشتریان جاذبه بی نظیری پیدا کرده است.

طراحی المان های گرافیکی

المان های استفاده شده در میتامارکت ملل در عین مدرن بودن، با نمادهای فرهنگی ایرانی مطابقت داشته و هزینه های پروژه را کاهش زیادی داده اند. سقف اکسپوز سیاه رنگ آن علاوه بر مشابهت به رنگ زمینه میتامارکت و هزینه پایین آماده سازی، دسترسی به تاسیسات را آسان نموده است.

درباره سوپرمارکت میتاکیش

مجموعه فروشگاه های میتاکیش پس از کسب تجارب بسیار در شعب مختلف خود، تصمیم برای دایر کردن شعبه ای خاص و منحصر بفرد اتخاذ و برای جامه عمل پوشاندن به این برنامه، مانند دیگر پروژه های خود، گروه دینا را بعنوان مشاور انتخاب کردند.
گروه دینا پس از انجام بررسی های لازم و انتخاب یک طرح کلی، گام های ابتدایی را در مسیر آماده سازی یک premium market برداشت. دینا پس از طراحی ابتدایی و دو بعدی این سوپرمارکت که در یکی از لوکس ترین مناطق تهران و در یک مجموعه تجاری متفاوت واقع شده است، طرح دکوراسیون داخلی این سوپرمارکت را به مالکین و مدیران پروژه تقدیم کرد که مورد استقبال بسیار ایشان واقع گردید.

ویژگی های یخچال ها

تمامی این بخش ها با محصولات ویژه گروه دینا تجهیز گردیده است. قفسه های وایرد با سر قفسه گرد و قفسه های منحنی در کنار سبد و قفسه های میوه ای که با طراحی بدیع حس تازگی و ارگانیک بودن را به مشتری القا می کند، چهره بی بدیلی به میتاکیش بخشیده است. بخش میوه جهت نگه داری بهتر، یخچال های میوه را در دسترس مشتریان قرار داده است و استفاده از تجهیزات به روز از جمله یخچال هایی که با استانداردهای اروپایی مطابقت دارند نیز علاوه بر زیبایی و کاهش چشمگیر مصرف انرژی، کارایی بخش های مختلف فروشگاه را افزایش داده است.
گروه دینا با به کارگیری تمامی این فاکتورها توانسته است پریمیوم مارکت مجتمع ملل را به شکلی خلاقانه، کارا و همگام با تقاضای روز برای بهره برداری شرکت میتاکیش که از مشتریان همواره وفادارش است آماده نماید.

تماس با ما
آدرس :

اقدسیه – اتوبان ارتش – بلوار شهید مژدی – خیابان شفیعی – نبش کوچه شقایق – پلاک 5
تلفن :
02122194940
02122192775
محصولات | پروژه ها

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!