یخچال-فروشگاهی-یخچال-صنعتی-یخچال

اکمی کولنت متفاوت درتولید یخچال ویترینی،یخچال صنعتی،یخچال فروشگاهی و یخچال سوپرمارکت

Acmecoolant با بيش از 25 سال تجربه در طراحي، توليد و فروش سيستم هاي برودتي از جمله یخچال فروشگاهی ( یخچال صنعتی ) ،  فریزر فروشگاهی ( فریزر صنعتی ) ، یخچال فروشگاهی ،فریزر صندوقی ،یخچال ویترینی و یخچال هایپرمارکت در بازار اروپا، همگام با توسعه نمايندگي هاي فروش خود، اقدام به تاسيس دفتر فروش در ايران به عنوان بازاري با ظرفيت مشتري بالا نموده است. تلاش مجموعه Acmecoolant در تمركز بر جزئيات، اطمينان ازکيفيت توليد و رضايت مشتريان از طريق شبكه خدمات گسترده مي باشد. اين شرکت در بخشي از برنامه نوآورانه خود، اقدام به ايجاد واحد طرح و توسعه با نگاه به طراحي محصول بر اساس نياز بازارهاي محلي نموده و با تکنولوژي روز، قابليت توليد محصولات متفاوت را فراهم آورده است. محصولات اکمی کولانت در بخش یخچال فروشگاهی ( یخچال صنعتی ) ، یخچال سوپرمارکت ، یخچال هایپرمارکت دارای ویژگی های منحصر به فرد درطراحی و همچنین کیفیت را دارا می باشد؛ امروزه با پیشرفت صنعت خرده فروشی در ایران بیش از پیش نیاز به محصول با کیفیت در بازار احساس می شود زیرا این صنعت نوپا نیاز به جلب نظر مخاطب دارد و کوچکترین نقص و ایراد باعث دلسردی مشتری خواهد شد. با توجه به هزینه های تاسیس یک سوپر مارکت یا هایپرمارکت صلاح بر این است که تنها یک بار سرمایه گذاری شود و کالایی که هم در طرح و رنگ و هم در کیفیت بهتر است به بازار ورود پیدا کند. ازین رو یخچال فروشگاهی ( یخچال صنعتی ) ، یخچال سوپرماکت و یخچال هایپرماکت اکمی کولنت در بسیاری از پروژه های مهم بازار ایران ورود پیدا کرده است و سرآمد این صنعت به شمار می رود.

تجهیزات فروشگاهی و یخچال های فروشگاهی اکمی کولنت دوست دار طبیعت

اکمي کولنت خود را در برابر آينده منابع انرژي مسئول مي داند و به طبيعت احترام مي گذارد. بنابراين همواره سعي بر توليد محصولاتي در زمينه يخچال فروشگاهی(یخچال صنعتی) و فريزر فروشگاهی (فریزر صنعتی) دارد که مصرف انرژي بهينه اي دارند و دوستدار محيط زيست هستند. هدف اکمي کولنت اين است که تا حد امکان بار منفي کمتري بر محيط زيست بگذارد و بر اين اساس در 5 سال گذشته موفق به کاهش مصرف انرژي تا 32 درصد شده است. ما توانسته ايم با بهبود و توسعه رو به رشد طراحي و كيفيت و آموزش كاركنان، ظرفيت توليد را در طول دوسال، دو برابر کنيم. ما مصمم هستيم با به كارگيري اصول مديريت علمي و با اتكا به نيروي انساني توانمند و مجرب خود، در كليه عرصه هاي فعاليت به دنبال نوآوري و خلاقيت باشيم. همچنين با تلاش خود، جايگاه و موقعيت برتر خويش را در صنعت یخچال فروشگاهی (يخچال صنعتي) و فريزر فروشگاهي (فریزر صنعتی) تثبيت کرده و همواره جزء اولين ها در شاخه خود بوده ايم
اینک از شما دعوت می کنیم تصاویر فروشگاه های تجهیز شده توسط شرکت اکمی کولانت را مشاهده فرمایید، در پروژه های ذیل از انواع یخچال فروشگاهی ( یخچال صنعتی) ، یخچال سوپرمارکت ،فریزر صندوقی ،یخچال ویترینی یخچال هایپرمارکت ، فریزر فروشگاهی و فریزر صنعتی استفاده شده است.

یخچال صنعتی،فریزر صنعتی،وفریزر صندوقی اکمی کولنت

در بخش فریزر صنعتی اما بحث جدی تر خواهد بود زیرا هر گونه نقصی در روند برودت فریزر، باعث فاسد شدن محصولات می گردد، لذا فریزر فروشگاهی و فریزر صنعتی اکمی کولانت دارای سیستم بسیار دقیق برودت بوده که همین موضوع باعث حفاظت هر چه بیشتر مواد غذایی می گردد. علاوه بر این فریزر صنعتی و فریزر فروشگاهی اکمی کولانت از طراحی منحصر به فردی برخوردار است که با توجه به طراحی فروشگاه می تواند در رنگ بندی های متفاوت عرضه شود.

acmecoolant-2

تماس با ما
آدرس :

اقدسیه – اتوبان ارتش – بلوار شهید مژدی – خیابان شفیعی – نبش کوچه شقایق – پلاک 5
تلفن :
02122194940
02122192775
محصولات | پروژه ها

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!