طراحی بستنی فروشی مویشی، یک طراحی خارق العاده می باشد. با توجه به ریشه ژاپنی برند مویشی M’OISHÎ و حضور توانمند این برند در بین برترین های منطقه، صاحبین این برند درخواست طراحی مناسب با پیشینه این برند را داشتند. طراحی این فروشگاه با توجه به طعم های جذاب و لوکس این برند و تلفیق آن با سنت ژاپن انجام شده است. بستنی فروشی مویشی در خانه اوپرا دوبی واقع شده است. این بستنی فروشی ترکیب مخلوطی از چاشنی های مختلف اما با اسانس های سنتی را به مشتریان ارائه می دهد.

طراحی بستنی فروشی مویشی
طراحی بستنی فروشی

درباره طراحی بستنی فروشی مویشی:

طراحی بستنی فروشی مویشی به هیچ عنوان کار ساده ای نبود. جای دادن نیازهای این فروشگاه مانند یخچال های صنعتی و میز و صندلی مورد نیاز آن و همخوان سازی تجهیزات با طراحی سنتی مدرن مجموعه از پیچیدگی های آن بود. طراحان این مجموعه با استفاده از به روزترین یخچال فریزرهای فروشگاهی که فضای کمتری اشغال می کنند در یک مساحت کم، بیشترین سطح فروش را برای صاحبین این فروشگاه ایجاد کرده اند.

نور پردازی داخل فریزرهای فروشگاهی این بستنی فروشی در کنار سازه های نور سقف که قابلیت تغییر رنگ دارند، فضایی مانند ژاپن کوچک به این فروشگاه بخشیده اند. این سبک نور پردازی مدرن در فریزر بستنی و سقف در ترکیب با چوب به کار رفته در کانتر و قفسه بندی پشت کانتر فضایی همچون ژاپن کوچک را در این فروشگاه ایجاد کرده اند. میز های کوچک این بستنی فروشی از استوانه های چوبی و کنده های بزرگ چوبی ساخته شده که نمایشگر سنت و ارتباط آن با برنج (بخش اصلی فرهنگ خوراکی ژاپن) می باشد.

طراحی بستنی فروشی
طراحی بستنی فروشی

Tagged with: , , , , , ,