انواع یخچال فریزر بستنی، یخچال فریزر صندوقی

شاید جذاب ترین بخش هر سوپرمارکتی، فریزر یا یخچال بستنی آن باشد. برای همین شما هیچ سوپرمارکتی را بدون فریزر صندوقی یا کول باکس نمی بینید. فریزر بستنی اکمی کولنت در انواع و سایز های مختلف وجود دارد و معمولا هم به شکل صندوق می باشد. به همین دلیل است که به آن فریزر یا یخچال صندوقی نیز می گویند. قیمت فریزر بستنی بسیار اهمیت دارد چرا که یک تجهیز کاملا ضروری برای یک مغازه یا سوپرمارکت است. از این رو لازم است از فروشگاهی مطمئن به خرید فریزر صندوقی اقدام کنید. اکمی کولنت یکی از بزرگترین تولید کننده های یخچال بستنی می باشد. شما می توانید بهترین کیفیت و قیمت را با خرید از اکمی کولنت تجربه کنید.

ویژگی های یخچال بستنی اکمی کولنت

یخچال بستنی اکمی کولنت مانند یخچال صنعتی ، طراحی منحصر به فرد ایتالیا است که در کشور ایرلند تولید می شود و توانسته تمام استانداردهای لازم را از آن خود نماید. یخچال بستنی اکمی کولنت دارای موتور سرخود می باشد که در نوع خود یکی از بهترین مدل های موجود در بازار ایران است. از ویژگی های بارز یخچال و فریزر بستنی اکمی کولنت، کاهش گرمای موتور می باشد. درواقع تکنولوژی به کار رفته در این یخچال ها، کمترین گرما را تولید کرده که در تنظیم دمای فروشگاه شما بسیار مهم می باشد. ضمنا یک ایراد بزرگ بزرگ فریزر های بستنی موجود در بازار، اتلاف انرژی است که اکمی کولنت توانسته با گذراندن تست های مختلف و استانداردهای جهانی کمترین اتلاف انرژی را داشته باشد. با خرید یخچال بستنی اکمی کولنت، دیگر نگران اتلاف انرژی نباشید.

فریزر بستنی و طراحی جذاب آن

جدای مسائل فنی که برای خریداران اهمیت بالایی دارد، طراحی فریزر بستنی اکمی کولنت، بسیار هنرمندانه صورت گرفته که به تنهایی می تواند چشم هر خریداری در فروشگاه را به سمت خود جلب نماید. این طراحی زیبا صرفا جهت هنری نداشته و بسیار کاربردی است به صورتی که بر خلاف فریزرهای بستنی موجود در بازار، این فریزر، دورتا دور شیشه ای بوده و هم به فروشنده در چیدمان بهتر کمک می کند و هم کالا را بهتر جلوه می دهد. علاوه بر آن به کودکان کمک می کند تا دید بهتری نسبت به درون فریزر داشته باشند و خودشان انتخاب کنند، بدون اینکه والدین آنها کمکی کرده باشند.
یکی از ویژگی های منحصر به فرد یخچال بستنی اکمی کولنت، امکان چیدمان کنار هم و ایجاد جزیره بستنی می باشد. به نحوی که شما با خرید 4 عدد فریزر بستنی در کنار هم به سادگی یک فرم زیبای جزیره در فروشگاه خود خواهید داشت. شما می توانید برای استعلام بهترین قیمت یخچال بستنی و یا فریزر صندوقی اکمی کولنت، با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

کاربرد یخچال یا فریزر صندوقی چیست؟

وقتی می خواهیم از فریزر صندوقی سخن بگوییم، به طور حتم تصویری خاطره انگیز از دوران کودکی به یادمان می آید که پیرمردی با صندوقی چرخ دار پر از بستنی های رنگی جلوی درب مدرسه صدایمان میزد و ما در کنار صندوق پیرمرد می ایستادیم تا نوبتمان شود و بستنی بخریم … . همه ما از محبوبیت این خوراکی خوشمزه در نسل های مختلف آگاهیم، اما می دانیم جدی ترین مخاطب بستنی کودکان هستند لذا جدای کاربردی که یخچال بستنی یا یخچال صندوقی در فروشگاه دارد، طراحی آن باید به نحوی باشد تا کودک را به سمت خود جلب کند. اکمی کولنت با در نظر گرفتن جنبه های مختلف بهترین طراحی را برای این فریزرها در نظر گرفته است. با خرید فریزر صندوقی با بهترین قیمت از اکمی کولنت، دیگر نگران محل نگهداری و در معرض دید گذاشتن بستنی های رنگارنگ خود نخواهید بود.

فریزر صندوقی بدون برفک

قطعا همه شما هنگام انتخاب بستنی در یخچال فروشگاهی با تصویری روبرو شدید که چندان خوش آیند نیست و آن برفکی هست که در چهار طرف یخچال های بستنی موجود در بازار دیده می شود. با فریزر صندوقی بدون برفک اکمی کولنت دیگر نگران آب شدن بستنی ها نخواهید بود. با اطمینان می توان گفت که یخچال فریزر اکمی کولنت، به هیچ عنوان برفک نمی زند و شما می توانید با خیال راحت هر چند بار که دوست دارید درب یخچال را باز و بسته نمایید؛ با این کار نه تنها برفکی نمی بینید بلکه هیچ گونه تعریقی هم در شیشه های یخچال بستنی نخواهید دید.

علاوه بر این برای اطمینان، لوله های ریلی بسیار کوچکی در اطراف یخچال بستنی اکمی کولنت هست که در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی قطرات آب را به بیرون یخچال هدایت کند.ضریب اطمینان فریزر صندوقی بدون برفک، به اندازه ای بالاست که تمام شیشه های آن دارای المنت هایی است که از تعریق آن جلوگیری می کند.

تماس با ما
آدرس :

اقدسیه – اتوبان ارتش – بلوار شهید مژدی – خیابان شفیعی – نبش کوچه شقایق – پلاک 5
تلفن :
02122194940
02122192775
محصولات | پروژه ها

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به اکمی کولنت می باشد.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!