یخچال خوابیده یکی از انواع یخچال فروشگاهی است که در دو نوع شیشه تخت و شیشه خم در فروشگاه های خرده فروشی مانند هایپرمارکت ها به منظور عرضه مواد غذایی تازه و سالم به مشتریان مورد استفاده قرار می گیرد. یکی دیگر از انواع یخچال ویترینی، یخچال بستنی است که به دلیل شکل ظاهری آن، به یخچال صندوقی نیز معروف است. طراحی منحصر به فرد یخچال ویترینی در هر دو حالت یخچال شیشه تخت و شیشه خم، بر زیبایی محیط فروشگاه شما می افزاید. با استفاده از یخچال ویترینی می توان محصولات را به خوبی در معرض دید مشتریان قرار داد و در ارائه محصولاتی که باید توسط اپراتور به مشتریان سرویس داده شود، از آن استفاده کرد. نور پردازی استاندارد داخل کابین یخچال به نمایش بهتر و با کیفیت تر محصولات چیده شده داخل آن کمک شایانی می کند.

یخچال ویترینی یکی از گزینه های عالی جهت ارائه مواد غذایی مانند محصولات پروتئینی، ترشیجات، سالادها، غذاهای آماده و نیمه آماده، محصولات لبنی و … می باشد. قسمت پشتی یخچال خوابیده بدون درب بوده که چیدمان و برداشتن محصولات را تسهیل می بخشد. طراحی مدولار کابین های این یخچال، امکان چیدمان محصولات به صورت های مختلف برای هر شرایط محیطی در فروشگاه شما را فراهم می آورد، همچنین قابلیت شخصی سازی داخل کابین و سفارش گذاری به صورت خطی و جزیره را در طراحی به ما می دهد.

یخچال خوابیده اکمی کولنت دارای مدل های گوناگون با ابعاد متفاوتی می باشد که هر کدام از آن ها برای کاربردی خاص تولید شده اند. یخچال قنادی با نام Marina Pastry یکی از انواع یخچال خوابیده شیشه خم می باشد که برای نگه داری کیک و شیرینی مورد استفاده قرار می گیرد.

بدنه ساخته شده از فوم تزریقی پلی اورتان با دانسیته 40 و کابین ضد زنگ یخچال خوابیده ویترینی، خیال فروشندگان را بابت شستشو با آب و نظافت آسان یخچال راحت می کند. به دلیل وجود سیکل برودت اروپایی به کار رفته در ساخت یخچال، یخچال ویترینی acmecoolant برای استفاده در محیط هایی با آب و هوای مختلف مناسب می باشد. همچنین قابلیت اینورتر این سیکل برودت، مصرف انرژی را تا 30% کاهش داده و باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود.

Tagged with: , , , , , , ,