داشتن تجهیزات مناسب و متناسب با نیازهای یک فروشگاه امری حیاتی برای موفقیت در تجارت است. یخچال و فریزر یکی از مهم ترین تجهیزات در یک فروشگاه است. یخچال فروشگاهی با کیفیت، محصولات غذایی را تازه نگه داشته و باعث می شود مدت طولانی تری تازگی خود را حفظ کنند. همچنین از خراب شدن آن ها و هدر رفتن سرمایه جلوگیری می کند. یخچال پرده هوا (روباز) رایج ترین یخچال مورد استفاده در فروشگاه ها است. یخچال پرده هوا برای استفاده در مکان های تجاری بسیار مناسب هستند. از یخچال روباز در رستوران ها، کافی شاپ ها، هتل ها، سوپرمارکت ها، هایپرمارکت ها و … به منظور تازه و سالم نگه داشتن مواد غذایی استفاده می شود. این یخچال ها دارای انواع مختلفی هستند که برای کارکردهای خاصی طراحی شده اند. همچنین در اندازه ها و ظرفیت های متنوعی تولید شده اند. می توانید با توجه به نیاز خود و اندازه فروشگاهتان درباره اندازه یخچال ایستاده مورد نیازتان تصمیم گیری کنید.

یخچال پرده هوا، فضای مناسبی را برای چیدمان مواد غذایی و به نمایش گذاشتن آن ها در فروشگاه در اختیار شما قرار می دهد. می توانید مواد غذایی مختلف را به صورت جداگانه در طبقه های یخچال پرده هوا بچینید. سیستم خنک کننده این یخچال ها بسیار کارآمد است. در ساخت یخچال های روباز اکمی کولنت، از سنسورهای هم دمایی داخلی استفاده شده است. در نتیجه دما در تمام قفسه ها یکسان است و مواد غذایی داخل یخچال به روشی مناسب حفظ می شوند. موتور مرکزی یخچال در خارج از فروشگاه نصب شده و بر خلاف موتور سرخود موجب گرم شدن محیط فروشگاه و ایجاد صدای آزار دهنده نخواهد شد.

سیستم های برودتی ، مصرف کننده اصلی انرژی در فروشگاه هستند. اگر یخچالی بتواند با انرژی کمی کار کند، می تواند تاثیر مثبتی بر کنترل هزینه ها داشته باشد. یخچال پرده هوا اکمی کولنت مجهز به سیکل برودت با قابلیت اینورتر بوده که می تواند مصرف انرژی را تا حدود 30 درصد کاهش دهد که این یک دستاورد عالی است.

یخچال های روباز مانند یک تابلوی تبلیغاتی بزرگ برای تمام محصولاتی است که می خواهید در فروشگاه ارائه دهید. روباز بودن یخچال در عین حال که چیدمان و شارژ مجدد محصولات را برای فروشنده تسهیل می بخشد، این امکان را برای مشتریان فراهم می آورد تا به راحتی محصولات داخل یخچال را دیده و کالای مورد نظر خود را به راحتی از داخل آن بردارند.  بنابراین مرتب و تمیز بودن داخل آن امری مهم و ضروری است. استفاده از استیل ضد زنگ در ساخت کابین یخچال خیال فروشندگان را بابت شستشو و نظافت آسان آن راحت می کند. ترموستات دیجیتال، وجود پرده شب و بدنه ساخته شده از پلی اورتان همگی از مواردی هستند که یخچال اکمی کولنت را از یخچال های مشابه موجود در بازار متمایز می کنند.

Tagged with: , , , , , , ,