کیک و شیرینی یکی از خوراکی های خوشمزه و پرطرفدار هستند و مشکل بتوان کسی را یافت که کیک و شیرینی دوست نداشته باشد. علاوه بر اینکه شیرینی باید دارای طعم و کیفیت خوبی باشد، نحوه نگهداری جهت سالم و تازه ماندن شیرینی از اهمیت زیادی برخوردار است. در نگهداری شیرینی های تر باید دقت بیشتری به خرج داد زیرا مواد اولیه آن ها معمولا خامه و تخم مرغ است و در صورت عدم توجه به نحوه صحیح نگهداری، ممکن است به سرعت خراب شوند و طعم و مزه آن ها تغییر کند. یکی از راه های مراقبت و حفظ کیفیت و طعم کیک و شیرینی استفاده از یخچال قنادی است.

یخچال قنادی یکی از انواع یخچال فروشگاهی است و یک وسیله ضروری برای نانوایی، قنادی، کافی شاپ و هر فروشگاه دیگری که نان، شیرینی و کیک در آن عرضه می شود، جهت نگه داری و نمایش این محصولات به مشتریان به حساب می آید. دامنه دمایی یخچال قنادی با یخچال های معمولی بسیار متفاوت است، زیرا کیک و شیرینی برای تازه و خوشمزه ماندن باید در درجه حرارت و رطوبت خاصی نگه داری شوند.

استفاده از یخچال قنادی مزایای زیادی داشته و نقش مهمی را در رشد فروش ایفا می کند. برای حفظ بافت، عطر و طعم نان، کیک و شیرینی مهم است که بدانید آن ها را باید در یخچال نگه داری کنید یا خیر. همه نان ها و کیک ها نباید در یخچال نگه داری شوند. درجه حرارت و رطوبت دو عامل مهم در نگه داری نان و شیرینی هستند و اگر به درستی تنظیم نشوند، می توانند تاثیر منفی بر روی محصولات داشته باشند. دمای یخچال کیک و شیرینی، معمولا بین 5 تا 8 درجه سانتی گراد نگه داشته می شود. کابین یخچال قنادی اکمی کولنت از استیل ضد زنگ ساخته شده و به این دلیل، یخچال قنادی برای استفاده در مکان های تجاری بسیار مناسب می باشد. این یخچال ها بسیار مستحکم بوده و نظافت آن ها آسان می باشد. ظاهر زیبای یخچال ها علاوه بر زیبایی بخشیدن به محیط فروشگاه، باعث جلب توجه مشتریان نیز می شود و تصویری واضح از محصولات را به مشتریان ارائه می دهد.

قسمت جلویی یخچال قنادی از شیشه تشکیل شده که از کیک و شیرینی در مقابل آلودگی به خوبی محافظت کرده و به مشتریان اجازه می دهد محصولات داخل یخچال را مشاهده کنند. یخچال قنادی شیشه تخت acmecoolant دارای دو طبقه بوده که فضای مناسبی را جهت چیدمان کیک، شیرینی و نان در اختیار شما قرار می دهد. طبقه پایین آن به صورت کشویی بوده و نیازی به باز کردن درب یخچال برای چیدن یا برداشتن محصول ندارد. نورپردازی استاندارد داخل یخچال قنادی، موجب می شود تمام محصولات داخل یخچال به خوبی قابل مشاهده باشند، جذابیت کیک و شیرینی را بیشتر می کند و یک روش عالی برای جلب توجه مشتریان است.

Tagged with: , , , , , , , ,