محصولات
تماس با ما

قیمت و خرید یخچال ایستاده، یخچال شیشه تخت و شیشه خم، فریزر ایستاده و خوابیده

اکمی کولنت تنوع بسیار زیادی در تولید انواع یخچال صنعتی و فریزر صنعتی دارد. مهم تر آن که ما خود را در برابر آینده منابع انرژی مسئول می دانیم و به طبیعت احترام می گذاریم بنابراین همواره سعی بر تولید محصولاتی در زمینه یخچال فروشگاهی نظیر یخچال ایستاده روباز و یخچال نیمه ایستاده، یخچال شیشه خم، یخچال شیشه تخت … و فریزرهای فروشگاهی نظیر فریزر ایستاده و فریزر خوابیده داریم که مصرف انرژی بهینه ای دارند و دوستدار محیط زیست هستند. هدف ما این است که تا حد امکان بار منفی کمتری بر محیط زیست بگذاریم. خرید یخچال ایستاده یا نیمه ایستاده و فریزر ایستاده و خوابیده برای هر مغازه و سوپرمارکت کوچک و بزرگی لازم است، از این رو قیمت آنها بسیار اهمیت دارد. و اما خرید یخچال شیشه تخت و شیشه خم، معمولا برای فروشگاه های بزرگ مانند هایپرمارکت ها صورت می گیرد. شما می توانید بهترین یخچال فریزر فروشگاهی را با بهترین قیمت در اکمی کولنت خریداری نمایید.

يخچال ايستاده

يخچال ايستاده، بيشترين کارايي و قابليت را در محصولات برودتي دارا مي باشند. همین امر خرید یخچال ایستاده را برای هر فروشگاه کوچک و بزرگی واجب می سازد. یخچال ایستاده داراي ويژگي ها و مشخصات متنوعي بوده که آن را مناسب کاربري در مغازه ها، سوپرمارکت ها و هايپر مارکت ها مي کند. همچنین باید بدانید که قیمت یخچال ایستاده بسته به اندازه و نوع آن، متفاوت می باشد. کابين یخچال ایستاده با سيستم هاي تهويه هوا و اگزاست تجهيز شده اند که هوايي تازه و عاري از بو را در اطراف يخچال ايجاد مي کند. همچنين یخچال ایستاده به صورت کامل نور پردازي شده تا محصولات به بهترين نحو ممکن به مشتريان ارائه شوند.

اکمي کولنت يخچال هاي ايستاده خود را در عمق ها و طرح هاي مختلف نظیر یخچال ایستاده روباز یا پرده هوا، یخچال شیشه خم، یخچال ایستاده نوشیدنی، لبنیاتی و یخچال ویترینی ایستاده سوپرمارکت به بازار عرضه مي کند تا بتواند نياز هاي هرگونه فروشگاهي را برآورده کند. در حالي که ما تنوع محصولات خود را نگه مي داريم اين قابليت را نيز داريم تا محصولات را براي يک طراحي بهتر کنار هم قرار دهيم. طراحي مينيماليستي محصولات اکمي کولانت به مشتريان اين امکان را مي دهد تا يک چيدمان يکپارچه و هارمونيک از محصولات مختلف را در کنار هم در يک فضاي واحد داشته باشند. با امکان نصب اکسسوري هاي گوناگون در یخچال ایستاده، شما مي توانيد همه نياز هاي سرد خود در يک فضا را با اين محصولات بر طرف کنيد.

  • این نوع یخچال ها یکی از رایج ترین سیستم های قابل استفاده در سوپرمارکت ها و هایپرمارکت ها است. یخچال های ایستاده روباز با طراحی منحصر به فرد و سیستم خاص چرخش هوا در درون کابین با به روز ترین سیکل های برودتی سازگار است و توانایی ایجاد سرمایی مطلوب برای طیف زیادی از محصولات قابل عرضه در سوپرمارکت ها را دارد. یخچال های ایستاده عموما برای ارائه نوشیدنی ها, لبنیات, محصولات پروتئینی بسته بندی شده مناسب ترین انتخاب هستند. بدنه داخلی یخچال های ایستاده اکمی کولانت از استیل ضد زنگ ساخته شده و با داشتن قفسه های مستحکم قابلیت انبار جنس بالایی نیز دارند. یکی دیگر از برتری های یخچال های ایستاده اکمی کولنت در کنار مصرف انرژی پایین تر داستان سیستم هوای تازه است. این سیستم هوای داخل یخچال که همواره در حال گردش است را فیلتر میکند و به فروشگاه شما فضایی تازه و دلچسب هدیه میکند. یخچال های ایستاده اکمی کولنت در سایز ها (ارتفاع, عمق و طول) و رنگ های مختلف قابل سفارش هستند که این امر به زیبایی فروشگاه و انعطاف در طراحی کمک قابل توجهی میکند. این تنها بخشی از مزیت های سیستم های اکمی کولنت به دیگر محصولات مشابه موجود است. برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در اکمی کولنت تماس بگیرید.

يخچال شيشه خم و یخچال شیشه تخت

يخچال شيشه خم و یخچال شیشه تخت، براي نمايش و عرضه محصولات گوناگون غذايي در فروشگاه هاي بزرگ و حتی کوچک نیز مورد استفاده قرار مي گيرد. یخچال شیشه خم و یخچال شیشه تخت داراي طيف وسيعي از تجهيزات و امکانات گوناگون مي باشد که قابليت نمايش و عرضه بهينه مواد غذايي را فراهم مي کند. مصرف کم انرژي و تصوير وسيعی از اقلام چيده شده، خرید یخچال شیشه تخت و يخچال شيشه خم را بیشتر کرده و از ديگر نمونه هاي ارائه شده در فضاي فروشگاهي متمايز مي کند.

اکمي کولنت يخچال شيشه خم و یخچال شیشه تخت خود را در عمق ها و طرح هاي مختلفي و بهترین قیمت به بازار عرضه مي کند تا بتواند نياز هاي هرگونه فروشگاهي را برآورده کند. همه محصولات ما دارای تنوع مختلف در طراحی می باشد در ضمن اين نکته وجود دارد که با چیدمان دقیق محصولات، به طراحی فروشگاه کمک کنیم. طراحي منحصر به فرد یخچال شیشه تخت و یخچال شیشه خم اکمی کولانت، به مشتريان اين امکان را مي دهد تا چیدمانی به روز، متفاوت و کاربردی از محصولات مختلف را در در فروشگاه خود داشته باشند. شایان ذکر است یخچال شیشه خم و یخچال شیشه تخت دارای طیف وسیعی از اکسسوری های فروشگاهی می باشد که می توان با نصب آنها به یخچال، اطلاعات مفیدی در اختیار مشتریان قرار داد از جمله قیمت یخچال شیشه تخت و شیشه خم و سایر مشخصات محصول.

فريزر ایستاده و فریزر خوابیده

بعد از سالها تجربه در تولید فريزر خوابيده و فریزر ايستاده اکمي کولنت و هم چنین یخچال ایستاده در بازار، به محصولات مستحکم و با بهره برداري بالا شناخته شده اند. طراحي منطقي فریزر خوابیده و ایستاده، به شما اين اجازه را مي دهد تا از فضاي دروني فروشگاه خود بهترين بهره برداري را داشته باشيد. فريزر ایستاده درب دار، در راستاي فروش بهينه، در کنار مصرف کمتر انرژي در فضاي فروشگاهي به شما کمک مي کنند. اين در حاليست که فريزر خوابيده، فضاي ديد و فروش بيشتري را به شما ارائه مي دهد. فريزر خوابيده و فریزر ايستاده اين روزها به دليل داشتن ساختاري مستحکم و ظاهري زيبا و هم چنین قیمت مناسب، انتخاب بسياري از فعالان صنعت خرده فروشي هستند.

طيف وسيع محصولات در بخش یخچال ایستاده، فريزر هاي خوابيده و ايستاده اکمي کولانت به طراحان اين اجازه را مي دهد تا براي هر فروشگاهي طرحي خاص و منحصر به فرد را اجرا کنند. طراحي هوشمندانه تاج هاي انتهايي فریزر خوابیده و فریزر ایستاده  به شما اين امکان را مي دهد تا به زيبايي هرچه تمام تر محصولات خود را به صورت خطي به نمايش بگذاريد. به علاوه با استفاده از جزيره هاي دو طرفه اين امکان را داريد که محصولات يخ زده خود را به صورت مناسب سر تا سر هايپرمارکت خود ارائه نماييد. از ديگر برتري هاي فریزر ایستاده و فریزر خوابیده مي توان به امکان ايجاد منطقه هاي سرمايشي با دماهاي ناهمسان اشاره کرد.

ما در تجارت  مصمم هستیم

ما توانسته ايم با بهبود و توسعه رو به رشد طراحي، كيفيت و آموزش كاركنان، ظرفيت توليد را در طول دوسال دو برابر کنیم.
اکمی کولنت مصصم است تا با به كارگيري اصول مديريت علمي، و با اتكا به نيروي انساني توانمند و مجرب خود در كليه عرصه هاي فعاليت به دنبال نوآوري و خلاقيت باشيم.
همچنین با تلاش خود جایگاه و موقعیت برتر خویش را در تولید یخچال بستنی، یخچال ایستاده یا پرده هوا، یخچال ویترینی، فریزر ایستاده و خوابیده، یخچال شیشه تخت و یخچال شیشه خم، تثبیت کرده و همواره جزء اولین ها در شاخه خود بوده ایم.

تماس با ما
آدرس :

اقدسیه – اتوبان ارتش – بلوار شهید مژدی – خیابان شفیعی – نبش کوچه شقایق – پلاک 5
تلفن :
02122194940
02122192775
محصولات | پروژه ها

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به اکمی کولنت می باشد.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!