یخچال-فروشگاهی-یخچال-صنعتی-یخچال

قیمت و خرید یخچال ویترینی، فریزر و یخچال صنعتی و یخچال سوپرمارکت

اکمی کولنت در سال های اخیر، بازار یخچال صنعتی، فریزر صنعتی و یخچال ویترینی سوپرمارکت و هایپرمارکت تهران را از آن خود کرده است. از آن جایی که خرید یخچال ویترینی و به طور کلی فریزر و یخچال های صنعتی اکمی کولنت، به دلیل کیفیت بالا، به صرفه است، شما می توانید با بهترین قیمت این یخچال ها را از ما خریداری کنید. Acmecoolant با بيش از 25 سال تجربه در طراحي، توليد و فروش سيستم هاي برودتي از جمله یخچال فروشگاهی (یخچال صنعتی) ، فریزر فروشگاهی (فریزر صنعتی) ، یخچال ویترینی، فریزر صندوقی یا یخچال بستنی، یخچال سوپرمارکت، یخچال هایپرمارکت و … به بهترین مرکز فروش یخچال فریزر صنعتی در تهران تبدیل شده است. این شرکت، همگام با توسعه نمايندگي هاي فروش یخچال صنعتی خود در بازار اروپا، اقدام به تاسيس دفتر فروش در ايران، به عنوان بازاري با ظرفيت مشتري بالا نموده است.

بازار یخچال صنعتی تهران

تلاش مجموعه Acmecoolant، بازار یخچال صنعتی تهران، در تمركز بر جزئيات، اطمينان از کيفيت توليد و رضايت مشتريان از طريق شبكه خدمات گسترده مي باشد. اين شرکت در بخشي از برنامه نوآورانه خود، اقدام به ايجاد واحد طرح و توسعه با نگاه به طراحي یخچال سوپرمارکت و یخچال هایپرمارکتی بر اساس نياز بازارهاي محلي نموده و با تکنولوژي روز، قابليت توليد محصولات متفاوت را فراهم آورده است. محصولات اکمی کولانت در بخش یخچال یخچال صنعتی، یخچال سوپرمارکت و یخچال هایپرمارکت، دارای ویژگی های منحصر به فرد درطراحی و کیفیت می باشد.

امروزه با پیشرفت صنعت خرده فروشی در ایران، بیش از پیش نیاز به تولید محصول با کیفیت در بازار احساس می شود زیرا این صنعت نوپا نیاز به جلب نظر مخاطب دارد و کوچکترین نقص و ایراد باعث دلسردی مشتری خواهد شد. با توجه به هزینه های تاسیس یک سوپرمارکت یا هایپرمارکت، صلاح بر این است که تنها یک بار سرمایه گذاری شود و کالایی که هم در طرح و رنگ و هم در کیفیت بهتر است به بازار ورود پیدا کند. از این رو، بازار یخچال صنعتی تهران یخچال هایی مانند یخچال ویترینی ایستاده یا خوابیده، یخچال سوپرماکت و یخچال هایپرمارکت اکمی کولنت را تولید کرده و در بسیاری از پروژه های مهم بازار ایران ورود پیدا کرده است و سرآمد این صنعت به شمار می رود.

یخچال ویترینی کم مصرف هایپرمارکت

یخچال ویترینی اکمی کولنت جزو یخچال های هایپرمارکتی بهینه و کم مصرف دسته بندی می شود. بنابرای خرید یخچال ویترینی کم مصرف برای یک سوپرمارکت یا هایپرمارکت ضروری است. اکمي کولنت خود را در برابر آينده منابع انرژي مسئول مي داند و به طبيعت احترام مي گذارد. بنابراين همواره سعي بر توليد محصولاتي در زمينه يخچال صنعتی یا یخچال سوپرمارکت نظیر یخچال ویترینی کم مصرف هایپزمازکت و یا فریزر صنعتی دارد که مصرف انرژي بهينه اي دارند و دوستدار محيط زيست هستند. هدف اکمي کولنت اين است که تا حد امکان بار منفي کمتري بر محيط زيست بگذارد. بر اين اساس در 5 سال گذشته، موفق به کاهش مصرف انرژي تا 32 درصد شده است. ما توانسته ايم با بهبود و توسعه رو به رشد طراحي و كيفيت و آموزش كاركنان، ظرفيت توليد یخچال ویترینی کم مصرف را در طول دوسال، دو برابر کنيم. ما مصمم هستيم با به كارگيري اصول مديريت علمي و با اتكا به نيروي انساني توانمند و مجرب خود، در كليه عرصه هاي فعاليت به دنبال نوآوري و خلاقيت باشيم. همچنين با تلاش خود، جايگاه و موقعيت برتر خويش را در صنعت یخچال فروشگاهی (يخچال صنعتي) و فريزر فروشگاهي (فریزر صنعتی) تثبيت کرده و همواره جزء اولين ها در شاخه خود بوده ايم.
اینک از شما دعوت می کنیم تصاویر فروشگاه های تجهیز شده توسط شرکت اکمی کولنت را مشاهده فرمایید، در پروژه های ذیل از انواع یخچال فروشگاهی ( یخچال صنعتی) ، یخچال ویترینی، یخچال سوپرمارکت، یخچال هایپرمارکت، یخچال ایستاده، یخچال ویترینی، فریزر فروشگاهی و فریزر صنعتی استفاده شده است. برای خرید یخچال ویترینی ایستاده و خوابیده با قیمت مناسب، با ما تماس بگیرید.

بهترین یخچال صنعتی و فریزر صنعتی اکمی کولنت

یخچال صنعتی برای یک فروشگاه یا هایپرمارکت بسیار اهمیت دارد. اما در بخش فریزر صنعتی، بحث جدی تر خواهد بود زیرا هر گونه نقصی در روند برودت فریزر، باعث فاسد شدن محصولات می گردد. لذا فریزر صنعتی و هم چنین یخچال صنعتی اکمی کولانت دارای سیستم بسیار دقیق برودت بوده که همین موضوع باعث حفاظت هرچه بیشتر موادغذایی می گردد. علاوه بر این، فریزر صنعتی و یخچال صنعتی اکمی کولانت، از طراحی منحصر به فردی برخوردار است که با توجه به طراحی فروشگاه یا هایپرمارکت می تواند در رنگ بندی های متفاوت عرضه شود. اکمی کولنت بهترین یخچال صنعتی و فریزر صنعتی را با بهترین قیمت تولید می کند تا همواره پاسخگوی نیازهای مشتریان خود باشد. فریزر و یخچال صنعتی هایپرمارکت در سایزهای مختلف وجود دارد از جمله یخچال صنعتی بزرگ و کوچک و هم چنین فریزر صنعتی بزرگ و کوچک. قیمت فریزر یخچال فریزر بستنی نیز بسته به نوع و سایز آن متفاوت است. برای خرید یخچال صنعتی اکمی کولنت با بهترین قیمت، با ما تماس بگیرید.

acmecoolant-2

تماس با ما
آدرس :

اقدسیه – اتوبان ارتش – بلوار شهید مژدی – خیابان شفیعی – نبش کوچه شقایق – پلاک 5
تلفن :
02122194940
02122192775
محصولات | پروژه ها

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به اکمی کولنت می باشد.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!