اختراع یخچال و فریزر صنایع غذایی را دگرگون کرده و اداره مشاغل مربوط به مواد غذایی بدون سیستم تبرید مناسب امکان پذیر نخواهد بود. ذخیره مواد غذایی در دمای مطلوب به حفظ مواد غذایی تازه برای مدت طولانی کمک می کند. فریزر ایستاده درب شیشه ای (فریزر فروشگاهی) می توانند علاوه بر ذخیره محصولات غذایی آن ها را نمایش بدهند. این یک ابزار عالی برای کسب و کار موفق است.

یخچال و فریزر فروشگاهی طی سال های متمادی تکامل یافته و نقش آن ها نیز در تجارت پر رنگتر شده است. فریزر فروشگاهی بخش مهمی از بازاریابی موفق برای هر مواد غذایی که نیاز به منجمد شدن دارد، است.

وسایل تبرید درب شیشه ای فقط برای نگه داری مواد غذایی مورد استفاده قرار نگرفته و به عنوان ابزار بازرایابی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. طیف وسیعی از فریزرهای درب شیشه ای در بازار وجود دارد؛ انواع مختلفی از لحاظ اندازه، شکل، ظرفیت برای نگه داری انواع مختلف مواد غذایی. این فریزرها به آخرین فناوری روز دنیا مجهز شده و مصرف انرژی آن ها بسیار کم تر از مدل های قدیمی تر می باشد. همچنین مقرون به صرفه تر نیز هستند. این فریزرها دامنه های مختلفی از دما را بسته به نوع مواد غذایی مورد نظر در اختیار صاحبان خود قرار می دهند.

مزایای استفاده از فریزر درب شیشه ای

فریزر ایستاده درب شیشه ای مزایای زیادی دارد که آن ها را برای کسب و کار مربوط به مواد غذایی مناسب می سازد. در این جا به برخی از دلایل مهم برای داشتن فریزر درب دار اشاره می کنیم :

1.نمایش جذاب محصولات                                 

فریزر ایستاده درب شیشه ای برای بیزینس مربوط به مواد غذایی بسیار مناسب هستند، زیرا از محصولات ذخیره شده در خود نمایش بسیار خوبی را ارائه می دهند. منطقه نمایش داده شده توسط یخچال یک راه عالی برای جذب مشتریان است.

این فریزرها وسایل تبلیغاتی محصولات غذایی هستند که توسط فروشندگان ارائه می شوند. درب شیشه ای فریزر این امکان را فراهم می آورد تا مشتریان محصولات داخل آن ها را بدون باز کردن درب فریزر به وضوح ببینند.

2.کارآمد

فریزرهای فروشگاهی با درب شیشه ای این اجازه را به مشتریان می دهند که بدون باز کردن درب فریزر محصولات داخل آن را ببینند. باز کردن پی در پی درب فریزر باعث بیرون رفتن هوای سرد داخل فریزر می شود. در نتیجه برای خنک نگه داشتن محیط داخلی فریزر، به موتور آن فشار زیادی وارد می شود. به همین دلیل درب شیشه ای موجب می شود مشتریان ابتدا محصولات داخل آن را ببینند و بعد از تصمیم گیری درب آن را باز کرده و محصول مورد نظر خود را از داخل فریزر بردارند. بدین ترتیب مصرف انرژی تا حد قابل توجهی کاهش می یابد.

3.شارژ مجدد آسان محصولات

همانطور که همه محصولات داخل فریزر قابل مشاهده هستند، جایگزین کردن دوباره آن ها نیز کار راحتی است. فروشنده می تواند محصولاتی را که نیاز به شارژ مجدد دارند، ببیند و این امر نیازی به باز کردن درب فریزر ندارد. بنابراین موجب می شود هوای گرم داخل فریزر بیرون نرفته و محصولات مدت زمان طولانی تری را درون فریزر تازه و سالم بمانند. این امر عمر فریزر و کارایی آن را نیز بیشتر می کند.

4.چیدمان بهتر و منظم تر محصولات

از آن جایی که محصولات داخل فریزر ایستاده درب شیشه ای همواره قابل مشاهده هستند، فروشنده را مجبور می کند تا محصولات را منظم تر درون فریزر بچیند. محصولاتی که به درستی سازماندهی شده باشند، مشتریان بیشتری را به سمت خود جلب می کنند. مرتب بودن محصولات داخل فریزر موجب می شود خریداران به راحتی محصول مورد نظر خود را پیدا کنند.

5.نظافت آسان

تمیز کردن فریزرهای درب شیشه ای کار بسیار راحتی است، اگر لکه ای روی درب فریزر وجود داشته باشد به راحتی از بیرون قابل مشاهده بوده و با یک پارچه مرطوب به راحتی تمیز می شوند.

Tagged with: , , , , , , , , ,